تحقیق , مقاله , پایان نامه , جزوه , سوالات استخدامی, پایان نامه رایگان , تحقیق رایگان , پروپوزال ,

فروش پایان نامه و مقالات و تحقیق ها با فرمت ورد و قابل ویرایش

فروشگاه جامع پایان نامه , تحقیق و مقالات مقاطع مختلف با فرمت ورد

فروشگاه تحقیق پایان نامه مقاله با فرمت ورد و قابل ویرایش در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار گرفته و به ایمیل شما نیز ارسال میشود .

كاربردهاي شبكه هاي كامپيوتري

كاربردهاي شبكه هاي كامپيوتري

 

فرمت : Word

تعداد صفحات : 92

 

كاربردهاي تجاري

اكثر شركتها تعداد زيادي كامپيوتر براي كارهاي مختلف ( توليد ، انبارداري ، فروش و حسابداري ) دارند . شايد در ابتدا اين كامپيوترها از يكديگر جدا باشند ، ولي در مرحله اي از كار براي يكپارچه كردن اطلاعات كل شركت ، مديريت تصميم مي گيرد تا آنها را به هم متصل كند .

به بيان كلي تر ، اشتراك منابع به ما اجازه ميدهد تا برنامه ها ، تجهيزات و به خصوص داده ها را در اختيار همه آنهايي كه به اين شبكه متصلند ، قرار دهيم . ساده ترين مثال آن ، چاپگريست كه براي تمام كاركنان يك دفتر به اشتراك گذاشته شده است . پيداست كه تك تك اين افراد به يك چاپگر اختصاصي نياز ندارند ، و علاوه بر آن يك چاپگر شبكه اغلب ارزانتر، سريعتر و كم هزينه تر از تعداد زيادي چاپگرهاي پراكنده است .

2 . كاربردهاي خانگي –

چرا مردم براي كارهاي خانگي خود كامپيوتر مي خرند ؟ نوشتن نامه ، مقاله و حتي كتاب يكي از مهمترين دلايل آن است ؛ اما اين وضعيت امروزه در حال تغيير است . شايد مهمترين دليل خريد كامپيوترهاي خانگي در سالهاي اخير اينترنت باشد . كارهايي كه اين قبيل افراد با كامپيوتر خود انجام مي دهند ، عمدتا عبادتند از :

  • دسترسي به اطلاعات پراكنده در سراسر دنيا
  • سرگرميهاي تعاملي
  • تجارت الكترونيك

    امروزه منبع بسيار عظيمي از اطلاعات در تمامي زمينه ها روي اينترنت وجود دارد ،          كه مي توان به آنها دسترسي پيدا كرد . روزنامه هاي بسياري روي اينترنت منتشر ميشوند ،  كه ميتوان اخبار را به دلخواه و بصورت گزينشي از آنها بدست آورد .

بعد از روزنامه ها و مجلات الكترونيكي نوبت كتابخانه هاي ديجيتالي است . بسياري    از سازمانهاي علمي  معتبر  مانند ACM  و IEEE   مدتهاست   كه  انتشارات و كنفرانسهاي متعددي روي اينترنت برگزار ميكنند ؛ و اين روند به سرعت در حال گسترش است .


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,840 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
KarbordShabake_367897_5297.zip80.3k