تحقیق , مقاله , پایان نامه , جزوه , سوالات استخدامی, پایان نامه رایگان , تحقیق رایگان , پروپوزال ,

فروش پایان نامه و مقالات و تحقیق ها با فرمت ورد و قابل ویرایش

فروشگاه جامع پایان نامه , تحقیق و مقالات مقاطع مختلف با فرمت ورد

فروشگاه تحقیق پایان نامه مقاله با فرمت ورد و قابل ویرایش در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار گرفته و به ایمیل شما نیز ارسال میشود .

طراحی و پیاده سازی سیستم جامع طلا فروشی

طراحی و پیاده سازی سیستم جامع طلا فروشی

 

فرمت : Word

تعداد صفحات : 105

 

فصل اول- سيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت (MIS)   1-1- مقدمه  

موضوع مورد بحث اين فصل، مديريت بر پايه اطلاعات است. دو عامل اساسي موجبات تحولات ودگرگوني‌هاي جنجال آفرين را فراهم مي‌سازد. اول، استراتژي رقابت وتوانايي‌هاي آن كه تغييرات سريعي در تكنولوژي را باعث شده است ودوم افزايش قدرت تكنولوژي پيشرفته بعضي از كشورها و همچنين كاهش هزينه‌هاي توليد به عنوان يك سياست رقابت صادراتي بيشتر مورد توجه قرار گرفته است. هر دو استراتژي ياد شده ابزارهاي اصلي تصميم گيري استراتژيك مديريت بر پايه اطلاعات وتكنولوژي فرا پيشرفته عمليات توليد هستند. سيستم هاي اطلاعاتي مديريت(Management Information Systems)  در راستاي تأمين نياز مديران در جهت دستيابي موثر به اين ابزارها ايجاد شده‌اند.

  1-2 - جمع آوري اطلاعات

امروزه با توجه به حجم وسيع اطلاعات كه انسان به‌صورت روزمره با آن‌ها روبروست، روشن است كه ذخيره سازي اطلاعات مورد نياز تنها در حافظه انسان عملاً ممكن نيست.

جوامع پيشرفته در مسير دستيابي به تكنولوژي اطلاعات هستند . مسيري كه حركت در آن داراي نرخ شتاب بسيار بالايي است. بعضي از عوامل موثر و پيشرفت‌هاي تكنولوژيكي كه در بخش‌هاي اطلاعاتي بوجود آمده است، عمدتا در تجارت موثر واقع شده‌اند كه ذيلاً به آن اشاره مي‌كنيم:

  • فراواني كامپيوترهايي كه مديران و عموم مردم را در انجام فعاليت‌هايشان ياري مي‌دهد.
  • توسعه ارتباطات از راه دور كه از تكنولوژي ماهواره‌ها ، بانك‌هاي اطلاعاتي وشبكه‌هاي بين المللي اطلاعات نشات مي‌گيرد.
  • توسعه و افزايش ريز كامپيوترها با قيمت‌هاي مناسب و امكانات گسترده كه موجبات سهولت و سرعت محاسباتي و ذخيره و بازيابي اطلاعات را در محل كار و منازل فراهم كرده است.
  • دسترسي آسان به ترمينال‌ها ورابط‌هاي مخابراتي جهت برقراري موثر و سريع ارتباطات.

پيدايش كامپيوترهاي متفكر و ايجاد سرعت در انجام امور و در عين حال ايجاد قابليت‌هاي جديد.

  1-3- سيستم اطلاعات مديريت

 سيستمي كه كنترل و بازسازي اطلاعات را از دنياي محيطي وعمليات بازرگاني داخل سازمان به‌عهده دارد به طريقي كه با سازماندهي و انتخاب داده‌ها اطلاعات لازم را جهت اتخاذ تصميم، برنامه ريزي و كنترل براي مديران آماده سازد ، سيستم اطلاعاتي مديريت ناميده مي‌شود. در گذشته منابع اطلاعاتي مديران اتفاقي و غير مطمئن و از طرق مختلف وگوناگون بود،از اين رو اطميناني از درستي اطلاعات در دست نبود. با توسعه كامپيوترهاي با ظرفيت ،سرعت ودقت بالا در اواسط قرن بيستم تكامل وكاربرد مفاهيم سيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت (MIS) روندي ديگر و با سرعتي بيشتر توسعه يافت كه حاصل آن تغييرات در عمليات وفعاليت‌ها و وظايف سازمان‌هاي تجاري دنيا به‌شرح زير شد:

1- مديريت متمركز و تكيه بر محورهاي تمركز اطلاعات و بهره‌گيري از تكنولوژي پيشرفته.

2- طراحي اطلاعات و ارايه گزارش‌هاي لازم براي اتخاذ تصميم مديريت ، برنامه‌ريزي و كنترل سازمان.

3- طراحي سيستم اطلاعات مديريت با تكيه بر كنترل وسيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت كنترل پروژه‌ها.

مجموعه اين فعاليت‌ها MIS يا سيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت ناميده مي‌شود. هدف سيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت افزايش روند ارايه واداره اطلاعات وكاهش حدس و گمان در حل مشكلات در سطوح مختلف سازماني از طريق سيستم‌هاي بازخور اطلاعات و بازتاب بازيابي اطلاعات در جهت تكامل داده‌هاي جديد به سيستم است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,380 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 2,800 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TahlilTalaForushi_367742_9498.zip1.7 MB